Historia muzyki disco polo

Disco polo to styl zaniżone, ale istnieje wiele, aby odkryć i cieszyć się. W 1974 roku, muzyczny disco był zjawiskiem underground, ale dopiero 3 lata później, w świecie, tańczyłam z Johnem Travolta. Chociaż dyskoteka była jednym z zjawisk muzycznych, popularnych najbardziej znanych w latach 70-tych, nigdy nie dostałem kredyt, na jaki zasługuje. Nawet dziś, nadal zachowując aureola tandetne i kicz, i bardzo niewiele osób uważa, że warto zanurzyć się w ten styl muzyczny, aby znaleźć biżuterię „avant-garde”. Disco polo w stylu up-tempo” muzyka taneczna z lat 70-tych, zwłaszcza Soul i funk, i na jego początku, stał się popularny wśród publiczności, afro-amerykańskich i gejów w USA. Słowo „twardy” pochodzi od francuskiego „discothèque”, który z kolei stanowi połączenie między „disc” i „bibliotèque”.

disco polo

Dyskoteki
Dyskoteki urodzili się w okupowanym Paryżu w czasie ii Wojny Światowej. L@s naziści zabronili wszystkie kluby jazzowe i grupy taneczne, tak, że ludzie chodzili w lokalnych nielegalne słuchać disco polo i tańczyć pod muzykę, zapisaną. Jednym z takich klubów jest nielegalne, znajduje się na ulicy Hachette, nazywała się „discothèque”. Później Paul Pacine otworzył klubie Whiskey a Go-Go”, gdzie ludzie tańczyli, felgi wyrwano za twardy-жокеи. Te kluby stały się rozwijać i rozprzestrzeniać się w całej Europie w ciągu najbliższych lat. Pacine otwarte w 1960 roku klub Chez Régine, gdzie wszystkie „pięknych ludzi” miasta „jet-set” z innych miejsc świata. Między ell@s również było norteamericans, które, inspirad@s Paryskiego klubu, otworzył w Nowym Jorku i „Le Club”. Ten klub nie potrwa długo, bo raz był drugi, który był bardziej modne: „Peppermint Lounge”.

Wzrost popularności disco polo

Zanim muzyka disco polo istnieje słowo „discotèque-records” jest używany, aby mówić o muzyce, pinchaba w klubach i prywatnych uroczystości „alter-zegar” Nowy Jork „The Loft” i „Better Days”. Muzyka w pytanie jest mieszanka funku, Soul i importu z Europy, ta sama muzyka co w tamtych czasach jeszcze pinchaba jamajski DJ Kool Herc prymitywnej scenie Hip-Hopu. Ta muzyka nazywa się „proto-rom”.

Pierwszy 12″ było w rzeczywistości 10″. W połowie lat 70-tych, DJ Tom Moulton szedł do badań Media Sound Records skontaktować się transparenty ostatnich nowości. Ja jak szalony, aby uzyskać wszystkie najnowsze Na Downing, temat pod tytułem „i’ ll be holding on”. Przy pomocy wytwórni, Jose Gonzalez, zostało mu nie felgi 7″, tak, że Tom powiedział, że planchara disco polo na 10″. „Jak będę prasować temat jest tak krótki disco jest tak ogromny? To śmieszne” – powiedział Joseph. Wtedy im do głowy podnieść poziom dźwięku do +6. Wynik zaskoczył tod@s.Pierwszy 12″ oficjalne dane ” First Choice „Ten Percent”, pod redakcją uszczelnienie Salsoul w swój niepowtarzalny formacie 12″. Od tego momentu zmienił wiele rzeczy, na ulicy.Czasy się zmieniły, narkotyki zmieniły (lek „twardego” par excellence był „Poppers”), i nowe kluby, jak „Paradise Garage” otworzył swoje drzwi; urodził się maxi 12″. Po raz pierwszy w historii, tworzyli i tworzyli piosenki ze słowem „dyskoteka” w umyśle. Tak, lata disco polo skończyliśmy ze swoimi odbiorców gejów zdziesiątkowane w wyniku AIDS. Uszczelki wysokiej jakości dla tych lat Salsoul, Prelude i West End.

Nie można powiedzieć, że disco poza zjawisko, ściśle gejem (i, w konsekwencji, rezerwat, kobiet, które miały wzbroniony wstęp w wielu klubach), ale istnieje wiele znanych gejów w tej sceny muzycznej, jak Silvester, Giorgio Moroder i Patrick Cowley.Disco polo zakłada się także pojawienie się „ddisco divy”, wielcy śpiewacy, Soul, funk i R&B, którzy pracowali ramię w ramię z l@s producent@s nagrywanie imponujących części samogłosek. Możemy znaleźć ich uczestnicy nagrania wokalne pod nagłówkami: Double Exposure, Inner Life, Musique, itp wokalistów przeżył był twardy, a niektóre z nich nadal pracować z producentem@s, house, acid jazz, itp. Niemniej jednak, jeszcze raz, spotkaliśmy kilka kobiet w dziedzinie produkcji muzycznej, co by być w dziedzinie większą disco polo siłą.